1.    Zawodnik klubu Górnik Złotoryja (A klasa) – kara 1 meczu dyskwalifikacji (AR).

2.    Zawodnik klubu Lubiatowianka Lubiatów (B klasa) – kara 1 meczu dyskwalifikacji (AR).

3.    Zawodnik klubu Płomień Nowa Wieś Grodziska (B klasa) – kara 2 meczów dyskwalifikacji.

4.    Zawodnik klubu Rataj Paszowice (B klasa) – kara 2 meczów dyskwalifikacji.

5.    Zawodnik klubu Dragon Jaczów (A klasa) – kara 2 meczów dyskwalifikacji.

6.    Kierownik klubu Górnik Złotoryja (B1 Junior Młodszy) – kara za nie podpisanie załącznika do sprawozdania.

7.    Klub Stal Chocianów (IV liga) – kara za nadmierną ilość kartek w trakcie jednego meczu.

8.    Masażysta klubu Płomień Michów (A klasa) – kara 2 meczów zakazu przebywania w strefie technicznej za usunięcie w trakcie meczu przez sędziego głównego ze strefy technicznej.

9.    Sędzia (mecz A klasy gr. 1 pomiędzy; LZS Ostaszów – Sokół Jerzmanowa) – kara  za nieterminowe przesłanie sprawozdania do systemu Extranet.

10.    Sędzia (mecz A klasy gr.1 pomiędzy; Mieszko Ruszowice – Orzeł Czerna) – kara  za nieterminowe przesłanie sprawozdania do systemu Extranet.

11.    Sędzia (mecz A klasy gr. 2 pomiędzy; Albatros Jaśkowice – Dąb Siedliska) – kara  za nieterminowe przesłanie sprawozdania do systemu Extranet.

12.    Sędzia (mecz A klasy gr. 3 pomiędzy Orlik Okmiany – Orzeł Zagrodno) – kara  za nieterminowe przesłanie sprawozdania do systemu Extranet.

13.    Sędzia (mecz B klasy gr. 3 pomiędzy; Huzar Raszówka – Radziechowianka Radziechów) – kara  za nieterminowe przesłanie sprawozdania do systemu Extranet.

14.    Sędzia (mecz C1 Trampkarz pomiędzy; Chojnowianka Chojnów – Odra Ścinawa) – kara  za nieterminowe przesłanie sprawozdania do systemu Extranet.

15.    Sędzia (mecz D1 Młodzik pomiędzy; Górnik II Polkowice – Konfeks Legnica) – kara  za nieterminowe przesłanie sprawozdania do systemu Extranet.

16.    Sędzia (mecz D1 Młodzik pomiędzy; Górnik III Polkowice – Pogoń Góra) - kara  za nieterminowe przesłanie sprawozdania do systemu Extranet.